INFO k TS externisti

Informácie k PS

Inštrukcie k TS  - externé štúdium  do1.ročnika  v študijnom odbore 7649N učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo

Dátum TS :  piatok 26. jún 2020

Prezentácia prítomných sa uskutoční od 7.30 v budove SOŠ pedagogickej sv.Andreja-Svorada a Benedikta v Trenčíne.

Je potrebné si so sebou priniesť požadované pomôcky a materiály v zmysle kritérií prijímacieho konania: telocvičný úbor a obuv,  štetce (okrúhlý,plochý), temperové a vodové farby, nádobku na vodu, uhlík, handričku, gumu, ceruzu, zoznam piatich ľudových piesní, pripravenú ukážku prednesu naspamäť

Pre prijímacie skúšky Vám bol pridelený kód. Pod týmto kódom budete uvedená (ý) vo výsledkovej listine prijímacích skúšok a to v súlade so zákonom o osobných údajoch.

HARMONOGRAM TALENTOVÉ SKÚŠKY 26.06.2020

7,30 príchod uchádzačov do školy -  prízemie vpravo – prezentácia a oboznámenie s časovým harmonogramom

• 8,00 – 8,10 hod –  písomná časť k jazykovej zložke – prebehne hneď po výtvarnej zložke v triedach III.U; IV.UV; I.UB; III.UV; IV.U, I.AV,I.UA .
  • 8,15  – 9,15 hod - výtvarná zložka – uchádzači sú rozdelení do piatich skupín podľa zoznamov – triedy III.U; IV.U; I.UB; III.UV; IV.U, I.AV, I.UA .
  •  9,30 – 14,30 hod – uchádzači vykonávajú skúšky z jednotlivých zložiek podľa harmonogramu jazyková zložka, hudobná zložka a telesná zložka.
  • prestávka na obed 12,30 – 13,00 hod
  • Časy jednotlivých skupín – časový harmonogram jednotlivých zložiek:

9,30 – 11,00 hod.

11,00 – 12,30 hod.