INFO k TS

Informácie k TS externé štúdium

Dátum TS :  streda 27. jún 2018

Prezentácia prítomných sa uskutoční od 7.30 do 7.50 hod. v budove PaSA sv.Andreja-Svorada a Benedikta v Trenčíne.

Pre prijímacie skúšky Vám bol pridelený kód. Pod týmto kódom budete uvedená (ý) vo výsledkovej listine prijímacích skúšok a to v súlade so zákonom o osobných údajoch.

Je potrebné si so sebou priniesť požadované pomôcky a materiály v zmysle kritérií prijímacieho konania: telocvičný úbor a obuv, minimálne tri vlastné výtvarné práce, štetce (okrúhlý,plochý), temperové a vodové farby, nádobku na vodu, uhlík, handričku, gumu, ceruzu, zoznam piatich ľudových piesní, pripravenú ukážku prednesu naspamäť.

Predpokladaný záver TS : 14.30

Prajeme Vám veľa úspechov.yes