Partners

Sobota 21. 10. 2017

Survey

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Myšlienka na tento týždeň

“Don't say you don't have enough time. You have exactly the same number of hours per day that were given to Helen Keller, Pasteur, Michaelangelo, Mother Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson, and Albert Einstein.”

Zo života školy

• Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska ďakuje našej škole za zapojenie sa do zbierky Biela pastelka 2017.
     "Vaša škola - Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín vyzbierala spolu 1503,48 eur, za čo všetkým prispievateľom aj všetkým, ktorí sa na Vašej škole podieľali pri jej realizácii, v mene zrakovo postihnutých klientov ďakujeme! smiley
    Tím Nikoly Jánošíkovej a Aleny Durcovej postupuje do žrebovania o účasť na zápase Slovensko - Malta. Dievčatám sa podarilo najviac naplniť pokladničku v rámci celého kraja!"

• Srdečne pozývame všetkých rodičov na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 5 . októbra  2017 o 16.00 v priestoroch telocvične. Po jeho ukončení budú prebiehať triedne rodičovské združenia.