Partners

Utorok 12. 12. 2017

Survey

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Myšlienka na tento týždeň

“Don't say you don't have enough time. You have exactly the same number of hours per day that were given to Helen Keller, Pasteur, Michaelangelo, Mother Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson, and Albert Einstein.”

Zo života školy

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o štúdium na našej škole na

Deň otvorených dverí

8. decembra 2017 od 10.00 do 17.00 hod.

Aké študijné odbory otvárame v školskom roku 2018/2019 ?

7649 M Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo

7646 M Vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť

Novinka : nový študijný odbor 7670 Pedagogický asistent

Chceš sa dozvedieť viac o štúdiu na našej škole? Alebo máš strach z talentových skúšok? Počas dňa otvorených dverí môžeš zažiť aj skúšobné talentovky na „vlastnej koži“. Je lepšie vidieť ako počuť – skús sa presvedčiť sám...

• Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska ďakuje našej škole za zapojenie sa do zbierky Biela pastelka 2017.
     "Vaša škola - Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín vyzbierala spolu 1503,48 eur, za čo všetkým prispievateľom aj všetkým, ktorí sa na Vašej škole podieľali pri jej realizácii, v mene zrakovo postihnutých klientov ďakujeme! smiley
    Tím Nikoly Jánošíkovej a Aleny Durcovej postupuje do žrebovania o účasť na zápase Slovensko - Malta. Dievčatám sa podarilo najviac naplniť pokladničku v rámci celého kraja!"