Partners

Nedeľa 25. 2. 2018

Survey

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Myšlienka na tento týždeň

Obrázkové výsledky pre: lord is my shephard candle

“ ........A BUDEM BÝVAŤ V DOME PÁNOVOM MNOHO A MNOHO DNÍ.

Žalm 23

Zo života školy

• Srdečne pozývame rodičov na tradičný ples, ktorý sa sa koná 9. februára 2018 o 19.00. V cene vstupenky -15 Eur - je zahrnutá večera 2x, nealko nápoje, víno, káva, zákusky.. Do tanca hrá DJ RH. Tešíme sa na Vás.

• Svetový deň bez mobilu vznikol z iniciatívy francúzskeho spisovateľa Phila Marsoa, ktorý ako prvý napísal knihu o mobile - Tueur de portable sans mobil apparent. V tento deň by si ľudia mali vypnúť mobilné telefóny, aby sa zamysleli nad zmenami života pod vplyvom tohto komunikačného prostriedku a s cieľom uvedomenia si skutočných hodnôt života. Prvýkrát sa tento deň oslavoval v roku 2001 a prvé ročníky boli populárne najmä v krajinách ako Kanada, Španielsko, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko a Fínsko.