Partners

Sobota 20. 10. 2018

Survey

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Myšlienka na tento týždeň

Čo si poviete každé ráno, keď začínate deň?

Šalamún povedal: „Pánovi zver svoje cesty a jemu dôveruj, on sa už postará.“ (Ž 37, 5)

Zo života školy

• Deň zdravej výživy

15.10. 2018 sa v našej škole konala tradičná akcia s názvom Deň zdravej výživy. Zapojili sa do nej ako študenti, tak aj učitelia. Triedy mali za úlohu originálnym spôsobom predviesť chutné a hlavne zdravé pokrmy. Tento rok však bola akcia trošku inovovaná. Študenti mali prezentovať vylosovanú krajinu a pripraviť jedlá, ktoré sú pre túto krajinu typické, ale pripraviť ich tak, aby boli naozaj zdravé. A tak ste v tento deň s nami mohli precestovať kus sveta na jednom mieste. Spolu sme ochutnali dobroty Japoncov, Talianov, Francúzov, Nórov, ale nazreli sme aj do regionálne príbuznejších kuchýň – maďarskej, českej či slovenskej. Akciu plnú chutí a exotiky si v pondelok užila celá škola - jednotlivé triedy pri tvorbe svojich mini chutných projektov, a tiež všetci ochutnávači a maškrtníci.

• Srdečne pozývame rodičov na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční v pondelok 15.10.2018 o 16.30 v priestoroch telocvične. /V čase od 16,00 do 16,30 sa bude v priestoroch telocvične konať RZ pre rodičov ZŠ s MŠ sv. Andreja-Svorada a Benedikta/. Po skončení plenárneho RZ sa uskutočnie triedne rodičovské združenia v triedach.

Tešíme sa na stretnutie s Vami