• Dekanátne kolo biblickej olympiády

Úprimne ďakujeme  našim "olympionikom": Andrei Ošleškovej, Kataríne Sondorovej/II.U/, Nikole Jánošíkovej /I.U/  za vzornú reprezentáciu školy v dekanátnom kole biblickej olympiády, v ktorom získali prvé miesto a postup do diecézneho kola.

Blahoželáme a veríme, že "zabojujete " o čo najlepšie umiestnenenie.

Držíme palce yes

• Kritéria pre prijímacie skúšky

Milí budúci študenti.

Na stránke školy sú zverejnené kritériá pre prijímacie skúšky na nový študijný odbor 7646 M vychovávateľsko -opatrovateľská činnosť.

Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky ohľadom štúdia, alebo Vás privítame v priestoroch školy po telefonickom dohovore.

t.č. 032/6525866

• Nový študijný odbor.

Oznamujeme všetkých záujemcom o štúdium na našej škole, že v školskom roku 2016/2017 ovárame nový študijný odbor 7646 M  vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť.

• Talentové skúšky

Oznamujeme všetkým zájemcom o štúdium na našej škole, že talentové skúšky pre študijný odbor 7649M učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo sa budú konať v dňoch 07.04-08.04. 2016. Bližšie informácii o podmienkach pre prijatie sú zverejnené na stránke školy.

Tešíme sa na Vás