• ČERVENÉ STUŽKY

Teší nás, že žiačka našej školy - Sabína Sabová získala cenu poroty v celoslovenskej výtvarnej súťaži SŠ pre kampaň Červené stužky 2016. Ocenenie si prevezme 1. decembra 2016 na Mestkom úrade v Žiline.

• MY POPSTAR

Srdečne blahoželáme 4 žiačkam našej školy - Alexandre Strapkovej, Alžbete Mrňovej, Romane Púčkovej a Terézii Štrbovej, ktoré uspeli v semifinále tanečnej a  speváckej súťaže MY POPSTAR -TALENTMÁNIA Trenčianskeho kraja a postúpili do finále.

Držíme palce a   veríme, že  finále, ktoré sa bude konať 30. novembra 2016 v kine Mier v Považskej Bystrici bude pre nich rovnako úspešné.

• Konzultačné hodiny

Srdečne pozývame všetkých rodičov na konzultačné hodiny, ktoré sa konajú vo štvrtok  12. januára 2017 v čase od 16.00 do 17.00.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

• Diecézne kolo biblickej olympiády

Veľmi nás  teší úspech našich žiakov - A. Ošlejškovej, K. Sondorovej /I.U / a L. Osrmanovej/III.US/, ktoré v diecéznom kole biblickej olympiády vybojovali krásne 3. miesto. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a veríme, že tento úspech bude pre nich silnou motiváciou aj pre budúci školský rok.

Ďakujemesmiley

• Lyžiarsky výcvik

• Dekanátne kolo biblickej olympiády

Úprimne ďakujeme  našim "olympionikom": Andrei Ošleškovej, Kataríne Sondorovej/II.U/, Nikole Jánošíkovej /I.U/  za vzornú reprezentáciu školy v dekanátnom kole biblickej olympiády, v ktorom získali prvé miesto a postup do diecézneho kola.

Blahoželáme a veríme, že "zabojujete " o čo najlepšie umiestnenenie.

Držíme palce yes

• Kritéria pre prijímacie skúšky

Milí budúci študenti.

Na stránke školy sú zverejnené kritériá pre prijímacie skúšky na nový študijný odbor 7646 M vychovávateľsko -opatrovateľská činnosť.

Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky ohľadom štúdia, alebo Vás privítame v priestoroch školy po telefonickom dohovore.

t.č. 032/6525866

• Nový študijný odbor.

Oznamujeme všetkých záujemcom o štúdium na našej škole, že v školskom roku 2016/2017 ovárame nový študijný odbor 7646 M  vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť.

• Talentové skúšky

Oznamujeme všetkým zájemcom o štúdium na našej škole, že talentové skúšky pre študijný odbor 7649M učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo sa budú konať v dňoch 07.04-08.04. 2016. Bližšie informácii o podmienkach pre prijatie sú zverejnené na stránke školy.

Tešíme sa na Vás